מכאן שהרפואה המשולבת, זו המנסה לעשות שימוש בשני העולמות, הקונבנציונלי והאלטרנטיבי, מתמקדת באדם לא פחות מאשר במחלה. ...
מתוך הערך: המדריך לטיפול בסוכרת

שיחת משתמש:תום שוורץ

מתוך ויקירפואה

שלום תום שוורץ וברוך בואך לויקירפואה! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב:
עריכה: מומלץ לעיין במדריך הכתיבה למתחילים, ולצורך העלאת ערך ניתן להיעזר באשף העלאת הערכים. דפי שיחה: בראש כל דף מופיעה לשונית "שיחה" המובילה לדף השיחה שבו ניתן לדון בערך. בסוף כל הודעה יש לחתום על ידי הקלדת ארבעה סימני טילדה (~), כך: ~~~~.
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיפדיה חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. עזרה: אם ברצונך לקבל סיוע מעורכים בעלי ניסיון, ניתן לפנות לדלפק הייעוץ.
ניתן להיעזר בתפריט העזרה הראשי על מנת למצוא הסברים והוראות נוספים.
לכל שאלה ובקשה ניתן לפנות לדלפק הייעוץ, וליצור קשר עם המערכת באמצעות טופס ייעודי או באמצעות תיבת המייל wikirefua@gmail.com.בהצלחה!


Nachy 23:38, 20 במרץ 2011 (IST)

אציקלוביר

בוקר טוב, הסיבה שאתה לא מצליח להעלות את התמונה הזו היא כי התמונה לא נמצאת באתר ויקישיתוף אלא באתר ויקיפדיה האנגלית. בויקישיתוף יש קטגוריה עם כמה תמונות של אציקלוביר, תוכל לבחור אחת. נחי (מערכת ויקירפואה) 06:42, 3 באפריל 2011 (IDT)

הפניות

היי תום, שים לב שיש ליצור הפניות גם משני חלקי השם של הערך. כלומר, אם לדוגמה שם הערך הוא כלורהקסידין - Chlorhexidine, יש ליצור הפניה מכלורהקסידין ומ-Chlorhexidine. נחי (מערכת ויקירפואה) 21:57, 19 באפריל 2011 (IDT)

דפי פירושים

היי תום,
שים לב שאין צורך לכתוב "פרצטמול - Paracetamol - פרצטמול", אלא מספיק רק שם התרופה, כי הוא מספיק כבדי להבהיר במה הערך עוסק. נחי (מערכת ויקירפואה) 10:30, 15 במאי 2011 (IDT)