מכאן שהרפואה המשולבת, זו המנסה לעשות שימוש בשני העולמות, הקונבנציונלי והאלטרנטיבי, מתמקדת באדם לא פחות מאשר במחלה. ...
מתוך הערך: המדריך לטיפול בסוכרת

ויקירפואה:הבהרה משפטית

מתוך ויקירפואה

ויקירפואה - תנאי שימוש

  • המידע המופיע בויקירפואה הוא מידע כללי בלבד, המיועד לצרכי לימוד והתעדכנות של רופאים ואנשי מקצועות הרפואה. אין לראות בו בדרך כלשהי ייעוץ רפואי או המלצה לטיפול.
  • השימוש בויקירפואה אינו מהווה תחליף לחוות דעת מקצועית או לטיפול רופא מוסמך.
  • באם הנך חולה, אנו ממליצים על פניה לרופא המטפל לצורך קבלת אבחנה וייעוץ. בכל מצב חירום, אנו ממליצים להיוועץ בשירותי ההצלה המוסמכים באופן מיידי.
  • ויקירפואה איננה ממליצה כל טיפול, מוסד, רופא, מוצר או הליך רפואי אשר מוזכרים בה.
  • בשימוש באתר אתה מצהיר כי הנך מבין שהמידע המופיע בויקירפואה נכתב ומפוקח על ידי קהילת אנשים אשר תורמים את המידע באופן חופשי ואינם מועסקים על ידי ויקירפואה או נשלטים על ידי מערכת ויקירפואה.
  • המידע באתר משתנה באופן תדיר, ומערכת ויקירפואה איננה יכולה לערוב מפני שגיאות העשויות ליפול בתכנים המפורסמים בו.

שימוש בתכני האתר

כל זכויות היוצרים של התכנים המופיעים באתר הינן של מערכת ויקירפואה. אין לעשות שימוש בכל תוכן המופיע באתר בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש ממערכת ויקירפואה ו/או מבעלי הזכויות האחרים פרט לפעילות לימודית כמתואר להלן.

אנו מתירים את כל השימושים שהותרו בחוק זכויות יוצרים התשס"ח-2007.

בנוסף לכך, אנו מתירים כל שימוש לצרכים לימודיים, אקדמיים ורפואיים, באקדמיה, בקופות החולים ובמוסדות ציבור, שאינו נועד למטרות מסחריות, הגם שנועד לרווח אישי, ובלבד שלא יהווה אלטרנטיבה לויקירפואה. בכל מקרה של שימוש מותר בחומר, אפשר לפרסם אותו תחת אותו רישיון בדיוק בו הוא מפורסם בויקירפואה בתנאי שמשתמש מציין במפורש כי מקור המאמר הוא בויקירפואה.

רישיון CC-BY-SA-3.0

חלק מהערכים בוויקירפואה מפורסמים תחת רישיון ייחוס-שיתוף זהה 3.0. בערכים אלה העובדה מצוינת בתחתית הערך. פירוט אודות רישיון זה ניתן למצוא כאן.