מכאן שהרפואה המשולבת, זו המנסה לעשות שימוש בשני העולמות, הקונבנציונלי והאלטרנטיבי, מתמקדת באדם לא פחות מאשר במחלה. ...
מתוך הערך: המדריך לטיפול בסוכרת

קובץ:Cotinine2DACS.svg

מתוך ויקירפואה

לקובץ המקורי(קובץ SVG, הגודל המקורי: 756 × 364 פיקסלים, גודל הקובץ: 6 קילו־בייטים)

זהו קובץ מתוך ויקישיתוף וניתן להשתמש בו גם במיזמים אחרים. תיאורו בדף תיאור הקובץ שלו מוצג למטה.

תקציר

תיאור
English: Structure of
תאריך יצירה ‏13 באפריל 2014‏
מקור נוצר על־ידי מעלה היצירה
יוצר Fuse809
SVGהתפתחות W3C grn.svg .קוד המקור של קובץ SVG זה הוא תקיןUnknown logo-V.svg Other tools עם‎‎ נוצרה ה גרפיקה וקטוריתGnome-mime-application-x-font-ttf.svg The chemistry symbols of this structural formula are drawn using the path text method.


Public domain
יצירה זו של נוסחת מבנה היא נטולת זכויות יוצרים ומשום כך היא ברשות הציבור. היצירה מורכבת כולה, מיֶדַע שהוא נחלת הכלל, ואין לה מרכיב יצירתי מקורי.

Templates:PD-chem/lang

čeština  Deutsch  English  español  français  italiano  Nederlands  polski  português  português do Brasil  sicilianu  suomi  svenska  македонски  русский  українська  বাংলা  മലയാളം  ไทย  日本語  中文  中文(简体)  中文(繁體)  עברית  العربية  +/−

L-Serin - L-Serine.svg

רישיון

אני, בעל זכויות היוצרים על היצירה הזאת, מפרסם אותה בזאת תחת הרישיונות הבאים:
GNU head מוענקת בכך הרשות להעתיק, להפיץ או לשנות את המסמך הזה, לפי תנאי הרישיון לשימוש חופשי במסמכים של גנו, גרסה 1.2 או כל גרסה מאוחרת יותר שתפורסם על־ידי המוסד לתוכנה חופשית; ללא פרקים קבועים, ללא טקסט עטיפה קדמית וללא טקסט עטיפה אחורית. עותק של הרישיון כלול בפרק שכותרתו הרישיון לשימוש חופשי במסמכים של גנו.
w:he:Creative Commons

ייחוס שיתוף זהה

This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International, 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic and 1.0 Generic license.
הנכם רשאים:
  • לשתף – להעתיק, להפיץ ולהעביר את העבודה
  • לערבב בין עבודות – להתאים את העבודה
תחת התנאים הבאים:
  • ייחוס – יש לתת ייחוס הולם, לתת קישור לרישיון, ולציין אם נעשו שינויים. אפשר לעשות את זה בכל צורה סבירה, אבל לא בשום צורה שמשתמע ממנה שמעניק הרישיון תומך בך או בשימוש שלך.
  • שיתוף זהה – אם תיצרו רמיקס, תשנו, או תבנו על החומר, חובה עליכם להפיץ את התרומות שלך לפי תנאי רישיון זהה או תואם למקור.

הנכם מוזמנים לבחור את הרישיון הרצוי בעיניכם.

כיתובים

נא להוסיף משפט שמסביר מה הקובץ מייצג

פריטים שמוצגים בקובץ הזה

מוצג

ערך כלשהו ללא פריט ויקינתונים

היסטוריית הקובץ

ניתן ללחוץ על תאריך/שעה כדי לראות את הקובץ כפי שנראה באותו זמן.

תאריך/שעהתמונה ממוזערתממדיםמשתמשהערה
נוכחית15:20, 13 באפריל 2014תמונה ממוזערת לגרסה מ־15:20, 13 באפריל 2014756 × 364 (6 קילו־בייטים)Fuse809{{Information |Description={{en|Structure of }} |Source={{Own}} |Date={{subst:CURRENTYEAR}}-{{subst:CURRENTMONTH}}-{{subst:CURRENTDAY2}} |Author=~~~ |Other_versions= }} {{PD-chem}}

הדף הבא משתמש בקובץ זה: